Outfity týždňa/Outfits of the week

22:13
Kvetované šaty z F&F, kabelka z NewYorkera, ružové pančuchy, baleríny z GATE a prsteň od Romi.
Floral dress from F&F, purse from NewYorker, pink tights, flats and key necklace from GATE and ping ring from my friend Romi.


Môj obľúbený prsteň, tuším, že sa ešte dá zohnať v SIXe. Skombinovala som ho s outfitom na nasledujúcich dvoch obrázkoch.
My favourite ring these days, you can find it in shop named SIX. I paired it with outfit on the next two pohotos.


Na sebe mám jednoduchú bielu košeľu z GATE, zelenú sukňu s malými bielymi kvetinkami zo sekáču, kvetinovú kabelku z Topshopu, ktorú som si kúpila v Londýne plus náhodné čierne balerínky a saténovú stuhu.
I am wearing simple white shirt from GATE, thrifted green skirt with small white flowers, floral purse from Topshop, which I bought while I was in London, random black flats and satin ribbon.


Obliekla som si to na malú rodinnú oslavu, moja stará mama mala narodeniny.
I wore this for a smalll family party, my grandma had her birthday last week.


V prvom rade sa ospravedlňujem za kvalitu fotky, ale bola som sama doma a sfotiť sa sama je viac než komplikované. :) Na sebe mám biele maxi šaty z Promodu, ktoré absolútne zbožňujem, veľmi dlho som hľadala nejaké podobné. Na nohách mám jedoduché biele sandále z Deichmannu. Kabelka je z babkinho šatníka.

First of all, I am really sorry for the quality of the photo, but I was alone at home and it is really difficult to take photo by yourself, trust me. :) I am wearing white maxi dress from Promod, I love them, I have wanted something like that for a long time. On my feet I am wearing simple white sandals from Deichmann. And my purse is from my grandma´s closet.


Náušnice s viktoriánskym motívom z Topshopu, ktoré som skombinovala s nasledujúcim outfitom.
Little cameo earings from Topshop which I paired with the next outfit.


Ručne vyrábaný prsteň so Salvadorom Dalím.
Handmade ring with Salvador Dalí.


Pásikavé tričko a šortky z H&M, podkolienky z Calzedonie, balerínky z GATE. Tento outfit som mala na rodinnom výlete v ZOO.
Striped shirt and shorts from H&M, knee socks from Calzedonia, flats from GATE. I wore this outfit for a family trip to ZOO. It was so much fun! :)
Náhodný outfit na rodinnú grilovačku. P.S.: Asi je jasné, prečo to tričko zbožňujem. :)
Random outfit for a family event. P.S.: I suppose you know why I love that T-shirt! :)Káva so sestrou. Na sebe mám jednoduché biele tričko z H&M, "mrkváče" z GATE, modrú šatku a modré topánky z Bershky a červený rúž.
Coffee with my sister. I am wearing simple T-shirt from H&M, carrot shaped pants from GATE, blue scarf and blue pumps from Bershka and red lipstick.

Môže sa vám tiež páčiť

2 komentárov

Náš Fejsbučik

Kto nás rád číta