Koho pozerám na YouTube? 2

11:58

Cez víkend som si všimla na pár blogoch články o obľúbených vloggeroch na YouTube preto som svoj zámer tiež o niektorých napísať odložila až na dnes. Nechcem vám tu však obmieľať mená, o ktorých sa hovorí všade, takže Lisu Eldridge či MissGlamorazzi tu nečakajte :). Namiesto nich mám pre vás 4 baby, o ktorých sa síce veľa nehovorí, ale ich videá ma naozaj bavia, možno aj preto, že nie sú tak strojené a "presponzorované", jednoducho, YouTube pre nich nie je job a nezarábajú na ňom tisícky dolárov ako všade ospevované hviezdy typu Michelle Phan.

1. mallorylovesmakeup

Neskutočne milá a pekná americká "Youtuberka" Mallory má (ak sa mi to správne podarilo zachytiť v niektorom z jej videí) 19 rokov, nádherné vlasy a skvelý vkus. Plus sa podľa mňa pýši asi najkrajšou izbou akú som kedy videla. Veď kto by už nesníval o kúzelnej posteli, ktorá visí zo stropu? Jej videá sú navyše vždy veľmi pekne a profesionálne editované, hoci neprispieva až tak často. Poväčšine robí videá aké nájdete u každého beauty vloggera, hovorí o kozmetike, ale aj o trendoch či DIY tipoch, robí to však takým štýlom, že vás len tak ľahko nezačne nudiť.

2. TheSorryGirls
Kelsey a Becky sú z Kanady, spolubývajúce z výšky, študujú filmárstvo, a už len preto je jasné, že ich videá sú po vizuálne stránke veľmi kvalitné. Ako domáce zvieratko majú ježka a ich videá sa špecializujú na rôzne druhy jednoduchých DIY projektov, poväčšine ide naozaj o extra jednoduché, ale efektné veci, ktoré zvládne doma každý. Počas Halloweenu tiež robili množstvo kostýmov, tento rok sa špecializovali na Disney princezné. Pozerá sa na nich veľmi dobre a ich tipy sú fakt užitočné, častokrát zistíte, že sa veľa vecí dá spraviť oveľa jednoduchšie, ako ste si mysleli

3. SayAnythingBr00ke
Brooke je jedna z mála ľudí na YouTube, ktorí sú skutočne "normálni". Sledujem ju už fakt dlho a nikdy sa na nič nehrá ani nepretvaruje. Robí rôzne videá, od klasických rozprávacích vecí, cez tuoriály, až po recepty a tipy na nakupovanie. Čím však dostala mňa sú jej videá o sviečkach Victoria Candles. Nikdy, naozaj nikdy som ešte nevidela človeka, ktorý by tak dôkladne opisoval vône. Vždy ich dokáže identifikovať a k niečomu prirovnať. Neviem ako vy, ale ja z duše neznášam opisy vôní typu - je sladká, je kvetinová... Sú to charakteristiky hodiace sa na čokoľvek a veľa nepovedia. Preto jej recenzie na všetko voňavé naozaj zbožňujem a zúfalo túžim nejakú sviečku od Victorie vyskúšať

4. clothesencounters
Pri poslednej dáme, ktorú vám predstavím, poruším môj záväzok, že budem hovoriť len o menej známych Youtuberoch. Jen z Kalifornie nie je na YouTube vôbec neznáma tvár, má vyše štvrť milióna sledovateľov, ale keď ja si nepomôžem, ona je tak pekná, tak milá, originálna. Hovorí hlavne o móde a stylingu a hoci sa s jej štýlom nejako extra nezhodujem, na nej vyzerá geniálne. Páči sa mi jej prístup, vo videách je neuveriteľne prirodzená, aj napriek svojej popularite. Navyše sú všetky kvalitne editované a upravené.

Takže, ak si potrebujete dať relax medzi skúškami či po práci, odporúčam si spraviť dobrú kávu či čaj a ich videá pozrieť. Pre mňa sú určite zdrojom inšpirácie a držím im všetkým prsty, nech sa im aj naďalej darí.

Vaša Nikavero

Môže sa vám tiež páčiť

4 komentárov

  1. teda,vyzerajú skvelo,hlavne tá prvá,idem pozerať :)ďakujem za tipy

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tento komentár bol odstránený správcom blogu.

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Tento komentár bol odstránený správcom blogu.

    OdpovedaťOdstrániť

Náš Fejsbučik

Kto nás rád číta