Artdeco Lash Growth Activator sérum na riasy

8:30

To, že mám veľmi krátke mihalnice je verejne známy fakt (dávam predsa fotky svojich očí na internet, nie? :D). Nemôžem povedať, že by ma to nejako zásadne trápilo, každý máme predsa svoje prednosti i nedostatky a nemyslím si, že by krátke riasy bola najhoršia nedokonalosť, aká ma mohla postihnúť. Ale značky sú čoraz viac inovatívne a na trhu sa v posledných rokoch vyskytuje stále viac produktov na podporu rastu a kvality mihalníc. Medzi ne patrí aj Artdeco, ktorého sérum Lash Growth Activator som si kúpila na popud recenzie Lucky z Viacstylu

Cena sa pohybuje okolo 13 EUR (Marrionaud, Fann parfumerie), čo je znesiteľné, ja som navyše použila 20% zľavu počas dní Evy (alebo Emmy alebo bohviečoho) v Auparku, takže ma jeho kúpa naozaj nezruinovala. Očividne bolo počas danej akcie populárne, keďže ja som si brala posledný kus a ešte aj pani predavačka sa ma pri platení pýtala, čo si o ňom myslím, keďže sa im veľmi dobre predáva. 

Sérum sa používa raz denne na odlíčené riasy, ide v podstate akoby o priehľadnú maskaru. Ja som ho používala pravidelne takmer dva mesiace. Alergická reakcia nenastala žiadna, avšak musím podotknúť, že som takmer okamžite začala bojovať s suchšími očami. Nosím kontaktné šošovky, preto mám vo všeobecnosti tendencie mať suché oči, ale toto bolo miestami ozaj nepríjemné.

Vydržala som len preto, lebo používam super kvapky do očí a viditeľný efekt sa dostavil pomerne rýchlo. Riasy začali byť hustejšie, o trošku dlhšie a oveľa tmavšie. Nanášanie maskary bolo zrazu jednoduchšie a mihalnice vyzerali dobre aj bez väčšej námahy. Nebol to zázrak, ale efekt je nepopierateľný, veď posúďte sami.


Cena versus výkon sú ma veľmi dobrej úrovni. Ja momentálne testujem ďalší výrobok z tejto kategórie, takže čo viete, možno nakoniec skončím s mihalnicami ako bábika :).

Vaša Nikavero

Môže sa vám tiež páčiť

1 komentárov

  1. Takze aj tebe fungoval :) Skoda len, ze mne osobne sa po "vysadeni" riasy vratili do povodneho stavu za relativne kratky cas, ca mesiac :(

    OdpovedaťOdstrániť

Náš Fejsbučik

Kto nás rád číta